آشنایی با روش +SFUE جدیدترین روش کاشت مو در ایران – خبرگزاری مهر

همهی ما در مورد مزایای عسل برای سلامتی اطلاع داریم، اما ممکن است ندانید که عسل برای درمان عفونتهای پیرسینگ (سوراخ) گوش و غضروف هم مفید است. اگر شما مرتباً پیرسینگ تان را پاک نمی کنید، باید آنتی بیوتیک های قوی که معمولاً گران بوده و برای سلامتی تان مناسب نیستند، مصرف کنید. اگر تصمیم دارید از پماد برای درمان عفونت گوش و غضروف استفاده کنید، ابتدا باید با پزشکتان مشورت کنید.

استفاده از برخی محصولات در زمانی که به تازگی پیرسینگ سینه انجام داده اید ممنوع است زیرا باعث ایجاد خارش و التهاب شده و روند بهبودی را کند می کند. این روغن دارای خواص ضد باکتری است و باعث ایجاد سوزش یا تحریک پوست نمیشود. استفاده از این نوار قطعا باعث میشود که تورم و برجستگیهای دور پیرسینگ از بین برود. ما مطمئن هستیم که با استفاده از این روش، تورم اطراف پیرسینگ (سوراخ) در عرض چند روز از بین میرود. با این حال، اگر پوست شما خیلی حساس است، توصیه میکنیم به منظور جلوگیری از هر گونه تحریک، این روغن را با چند قطره آب رقیق کنید.

توصیه میشود که از نوار تنفس دست کم به مدت دو ماه استفاده کنید. اما، اگر سوراخ روی گوش یا غضروف در حال حاضر التیام یافتهاست، با خیال راحت میتوانید از این روش استفاده کنید. توصیه میشود این روش درمانی را دو بار در روز تکرار کنید. این نکته بسیار حائز اهمیت است که به مرکزی مراجعه کنید که سابقه طولانی در انجام کاشت مو داشته باشد و کلیه مراحل کاشت مو را منطبق بر دانش روز پزشکی انجام دهد. یک پزشک با سابقه کاری بالا میتواند فرآیند کاشت مو را با تبحر بالاتری انجام داده و عوارض کاشت مو را به حداقل برساند.

زمانی که روش FUT ابداع شد به شکلی بدون رقیب بهترین روش کاشت مو به حساب میآمد. مثلاً کسانی که سابقهی ایجاد زخمهای گوشتی داشتند، نمیتوانستند با روش FUT مو بکارند. سابقا از روش هایی مانند کاشت مو FIT و FUT در بسیاری از کشورهای جهان انجام می شد که عمدتا استخراج موها با دست و توسط تکنیسین ها صورت می گرفت و به این دلیل روش های نسبتا ارزانی بودند اما معایب این تکنیک ها طبیعتا آنقدر بود که موجب شد این تکنیک ها به مرور زمان از رده خارج شدند و امروزه با استفاده از روش کاشت مو Sut و نتایج ماندگار آن و از طرف دیگر مزایای فراوان این تکنیک جدید کاشت مو در مقایسه با تکنیک های قدیمی، همه موجب افزایش محبوبیت و استفاده از این روش در جهان شده است.

امروزه طاسی و ریزش موها یکی از مهمترین و شایعترین مشکلاتی است که صدها میلیون نفر از مردم جهان با آن درگیر هستند. چرا که در عمل کاشت مو، فولیکول های مو صرفاً از نقطهای برداشته و به نقطه دیگری منتقل میشود. کاشت مو به روش Micro FIT :در این شیوه مانند روش FIT فولیکول ها به صورت واحدی برداشته می شوند و تفاوت این روش با سایر روش ها استفاده از ابزار های دقیق و ظریف برای برداشت مو است. هر چه تعداد گرافتهای برداشته شده از سر بیشتر باشد، طبیعتا عمل پیوند موی طبیعی نیز به زمان بیشتری نیاز خواهد داشت.

داشتن بانک موی خوب مهمترین شرایط در کاشت مو است زیرا کسانی که موهای پشت سر آنها (اهدا کننده مو) بلند، ضخیم و پر پشت است در کاشت مو موفقترند. کاشت موی موفق و کاشت موی ناموفق چطور قابل تشخیص است؟ بنابراين مشخص می شود که حتی در بهترين شرايط تعداد موهای قابل دسترس برای کاشت در منطقه طاس محدود می باشد. قدم بعدی مشخص کردن دقیق نقطهی سوراخ شدن است. شما همچنین میتوانید از یک نوار تنفس استفاده کنید و آن را در منطقه پیرسینگ خود بچسبانید اما بهتر است این کمپرس را روی پیرسینگی استفاده کنید که قبلا التیام یافتهاست.

همچنین در رابطه با یکی از خدمات خود یعنی پرسینگ در کرج با شما صحبت کنیم.پس با ما همراه شوید. بنابراین توصیه میکنیم برای انجام هر نوع پیرسینگی حتماً به کلینیک زیبایی مراجعه کنید.در این مقاله از سایت آلا کلینیک میخواهیم ببینیم که پرسینگ چیست، چگونه انجام میشود و چه انواعی دارد. پرسینگ یک واژه ی انگلیسی است که معنای آن سوراخ کردن پوست و وصل کردن اشیاء تزئینی است. ثابت شده که آسپرین میتواند روند بهبودی را تسریع کند.

همچنین، هنگام لباس پوشیدن باید دقت داشته باشید چرا که برخورد آن با پوست میتواند آن را تحریک کند. شما بعد از کاشت مو باید از مصرف مواد سرخ کردنی و مضر دوری کنید و مواد مفید مصرف کنید. کمپرس گرم نیز ممکن است در درمان عفونت گوش و غضروف مفید باشد به این دلیل که میتواند جریان خون را به غضروف بهبود ببخشد. نکات دیگری نیز وجود دارد که در صورت داشتن عفونت پیرسینگ گوش یا غضروف یا اگر تمایل دارید از آن جلوگیری کنید، ممکن است برای شما مفید باشد.

علاوه بر تمام عوارض پیرسینگ كه در این جا فقط به بخشی از آن ها اشاره شد، احتمال باقی ماندن جای زخم ها هم وجود دارد. شما باید این نوار را به طور مداوم استفاده کنید تا عفونت کاملا ناپدید شود. در حین انجام این درمان، لازم نیست زیورآلات را بیرون بیاورید، اما باید مراقب باشید. البته، مهم است که از روغن درخت چای خالص استفاده کنید که حاوی هیچ گونه مواد اضافی نیست. به عنوان بخشی از مراقبت پس از انجام پیرسینگ، باید از محلولی که کارشناس این کار به شما میدهد، استفاده کنید.

اگر فرایند التیام هنوز به پایان نرسیدهاست، باید از به کار بردن نوار تنفس جلوگیری کنید زیرا ممکن است حتی وضعیت را بدتر کند. ثابت شده که برخی از پمادها ممکن است روند خروج ترشح را تحت تاثیر قرار دهند، بنابراین فرایند التیام ناحیهی آسیبدیده طولانیتر خواهد شد. به این ترتیب یک خمیر آماده میشود که باید آن را مستقیما روی منطقهی آسیبدیده استعمال کنید و اجازه دهید به مدت حدود ۱۰ دقیقه بماند و در نهایتاسایت آن را با آب شستشو دهید.

شما باید این روند را دو بار در روز و تا زمانی که تورم دور سوراخ به طور کامل برطرف شود، تکرار کنید. او قابلیت عجیبی دارد که میتواند جشمان خود را تا حد زیادی از حدقه بیرون آورد . لیمو به علت خواص ضد التهابی و ضدعفونیکنندهای که دارد، برای درمان عفونت پیرسینگ بسیار عالی است و ثابت شده که میتواند روند بهبودی را سرعت ببخشد. بابونه دارای خواص آرامبخش و تسکیندهنده است و میتواند منطقهی آسیبدیده در اطراف پیرسینگ را تسکین بدهد.

با انجام این کار خیلی زود تسکین مییابید. در مورد نحوه کار ما و روشهای پیشرفته کاشت مو و ابرو و تزریق چربی در این مطلب بیشتر آشنا میشوید. با توجه به اینکه در روش FIT فولیکول مو به صورت دانهای برداشت میشود، امکان استفاده از موهای ریش هم در کنار ناحیه دائمی که در قسمت پشت سر قرار دارد هم وجود دارد. پیرسینگ گوش به دو دستهی دائمی و موقتی تقسیم میشود. بافت لابیا به اندازه کافی ضخیم است تا بیشتر از یک قطعه جواهر یا جواهر سنگین را در خود نگه دارد. 4- بعد از اینکه حلقه وارد سوراخ شد، صابونی که برای لیز کردن جواهر پیرسینگ استفاده کرده بودید را از محل پیرسینگ پاک کنید.

از آویز نیکل استفاده نکنید! یکی از موارد مهم این است که چند روز پس از انجام پیرسینگ آن را تحریک نکنید. یکی دیگر از گزینهها این است که یک چای کیسهای بابونه را در آب داغ دم بگذارید و بعد از گذشت چند دقیقه، کیسهی چای را از لیوان بیرون بیاورید. هنگامی که قرص آسپرین را له میکنید، چند قطره آب هم به آن اضافه کنید. همانطور که مشاهده میکنید، تنوع روشهای مختلف کاشت مو بسیار زیاد است و انتخاب یک روش مطمئن به شرایط شما و نظر پزشک متخصص بستگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید