از سیر تا پیاز “کاشت مو” و پیوند مو

قسمت جلوی گوشواره را با یک دست و قسمت پشت آن را با دست دیگر نگه دارید. یک تکه پنبه را در آب نمک ولرم بخیسانید و آن را به مدت چند دقیقه روی سوراخ لاله ی گوش خود نگاه دارید تا پوسته ی تشکیل شده از گوشتان جدا شود. مراقبت مناسب از گوشهای سوراخ شده و تمیز نگاه داشتن آنها درمان را سرعت میبخشد، درد را کاهش میدهد و از عفونت جلوگیری میکند. کاشت موی طبیعی باید بادوام و همیشگی و باتراکم مناسب و کافی باشد و به اندازه کافی طبیعی به نظر بیاید.میزان موفقیت آمیز بودن عمل کاشت مو با موارد ذکر شده تعیین می شود.

اما اگر پیرسینگ بینی تان دچار عفونت شده است، باید آن را به شیوه ی صحیح تمیز کرده و عفونت را کنترل کنید. محل سوراخ در این نوع پیرسینگ اندکی دشوارتر از باقی محلهاست، زیرا به نوک بینی و انتهای آن بسیار نزدیک است. سپس سوراخ گوش را با استفاده از این گوش پاک کن تمیز کنید. از اینرو باید از جواهراتی با فلزهای مرغوب برای بینی خود استفاده کنید. ۱. آیا پیرسینگ گوش برای شما مناسب است؟ اگر زیر شانزده سال سن دارید، به رضایت والدین احتیاج دارید، بنابراین قبل از انجام آن حتما مطمئن شوید که انجام این کار برای شما مناسب است یا خیر.

برای این منظور میتوانید گاز استریل تمیز را درون سرم نمکی خیس کنید و هر روز دو بار محل سوراخکاری را با آن تمیز کنید. اگر جنس گوشواره از نیکل یا هر نوع فلز سطح پایینتری است آن را جایگزین کنید. اگر گوش خود را توسط یک فرد متخصص سوراخ کنید و پس از آن مراقبت های لازم را انجام دهید، امکان عفونت و آسیب دیدن آن بسیار کم است. دقت این روش به حدی بالا است که حتی به مراجعهکننده و پزشک این امکان را میدهد در مورد زاویه و جهت کاشت مو تصمیمگیری کنند تا نتیجه کار تا حد ممکن طبیعی و زیبا به نظر برسد.

هیچ دارویی نباید بدون اطلاع پزشک قطع یا مصرف شود. جهت اطلاع از قیمت کاشت مو و مشاوره جهت انجام عمل کاشت مو و یا مشاوره با همکاران ما در کلینیک کاشت و ترمیم موی رنسانس در تماس باشید. متخصصین حرفه ای این کلینیک کار خود را به بهترین شکل انجام می دهند و توانسته اند رضایت کامل مشتری های خود را جلب کنند. در این کلینیک می توانید پیشرفته ترین و مجهزترین دستگاه ها و بهترین تجهیزات را مشاهده کنید. ما در این مقاله، نحوه تمیز کردن پیرسینگ بینی عفونی شده را بررسی می کنیم. ما در این مقاله، نحوه ی در آوردن گوشواره از گوش تازه سوراخ شده را به صورت گام به گام توضیح می دهیم.

به همین دلیل، خونریزی و درد در این روش کمتر از درد در روش FIT بوده و در نتیجه عوارض کمتری دارد. به طور کلی پیرسینگ ابرو در مقایسه با سایر انواع پیرسینگ بدن مثل پیرسینگ بینی یا گوش درد کمتری دارد. به علاوه اگر گوشواره را مدت زیادی از گوشتان خارج کنید، احتمال دارد که سوراخ گوش بسته شود. برخی از خانمها به دلیل این که میخواهند ناخنهای خود زیباتر به نظر بیاید اقدام به کاشت ناخن میکنند که این موضوع میتواند عواقب و بیماریهای پوستی برای آنها ایجاد کند که حتی درمان آن گاهی بی نتیجه میماند. پیرسینگ (Piercing) یا همان سوراخ کردن پوست به منظور واردکردن اشیای تزئینی و جواهرات به بدن می باشد که فقط مختص ناف نیست و برای قسمتهای دیگر بدن نیز انجام می گیرد.

پیرسینگ پره بینی را در سمت راست، چپ یا هر دو سمت پره بینی انجام میدهند. روازنه یک گوش پاککن تمیز را به آب اکسیژنه آغشته کرده و به هر دو طرف لاله گوش خود بمالید. گوش پاک کن را به محلول آب نمک یا محلول مخصوص که بعد از سوراخ کردن گوش مورد استفاده قرار می گیرد آغشته کنید. گوشواره و نرمه ی گوش را با استفاده از گوش پاک کن که به محلول آب نمک آغشته شده تمیز کنید. سپس آن را آب بکشید و در یک محفظه ی تمیز قرار دهید تا خشک شده و برای استفاده ی بعدی آماده باشد.

برای جلوگیری از التهاب در هنگام شب، به پشت بخوابید. از اینرو هنگام تمیز کردن پیرسینگ بینی صبور باشید. عفونت پیرسینگ می­تواند مشکلات زیادی را ایجاد کند. قبل از جدا کردن پوسته ها و بقایایی که در محل زخم ایجاد شده اند، آن ها را به خوبی خیس کنید. پس از سوراخ کردن گوش، هر روز آن را با آب نمک شست و شو دهید. بدین منظور، دست های خود را با استفاده از صابون آنتی باکتریال و آب تمیز، حداقل به مدت بیست ثانیه شست و شو دهید. اگر گوشواره ها قابلیت استفاده ی دوباره را نداشته باشند، متخصص پیرسینگ شما گوشواره های دیگری را برای شما پیشنهاد می کند.

پیرسینگ طلا که برای بینی درنظر گرفته میشود معمولا حالتی حلقهای یا نگیندار هستند. نکته:با استفاده از راهنمایی های متخصص پیرسینگ یا مربی ورزش خود می توانید از روش های دیگر به جای درآوردن گوشواره استفاده کنید. برای خشک کردن دست ها می توانید از دستمال توالت تمیز استفاده کنید. برای بسیاری از مردم کاشت می تواند ظاهری در نهایت کاملتر رو برگرداند. در کاشت به روش نئوگرافت نیز از یک ربات مخصوص استفاده میشود که از طریق دوربین مخصوص محل دقیق برداشت گرافتها و کاشت آنها را تعیین خواهد کرد.

پیرسینگ دارای رنگهای مختلفی است اما جنس طلای آن به رنگ طلایی و سفید است که با توجه به استایل خود میتوانید از انواع نگین دار و یا بدون نگین آنها استفاده کنید. برای درست کردن محلول آب نمک، نصف قاشق چایخوری نمک را در یک فنجان آب ولرم تمیز حل کنید (اگر از آب شیر استفاده می کنید، ابتدا آن را به مدت پانزده دقیقه بجوشانید و بگذارید سرد شود). معمولاً انتخاب عالی برای افرادی است که آلرژی پوستی و حساسیت به نیکل دارند. در روستای هوانگلو، زنان چینی موهای بسیار بلندی دارند که فقط در سن شانزده سالگی موهای خود را می توانند کوتاه کنند.

جریان خون برای رشد موهای جدید بسیار مهم است؛ پس تا یک ماه بعد از کاشت مو از مصرف الکل و استعمال دخانیات پرهیز کنید. برای رهایی آن دختر و خانواده اش از این موجودات، او را مجبور به ازدواج با حیواناتی همچون سگ و یا بز می کنند! اگر گوش خود را تازه سوراخ کرده اید، باید به مدت شش تا هشت هفته به دقت از آن مراقبت کنید.

قبل از لمس بینی، باید دست های خود را به خوبی تمیز کنید. شرط جلوگیری یا درمان عفونت آن است که گوشواره به گوشتان باشد. و به صورت دقیق از شرایط کاشت مو با وام بانکی ، اعطای وام و بازپرداخت آن مطلع شوید. ممکن است در طول این مدت، شرایط خاصی مثل ورزش پیش بیاید که بخواهید گوشواره ی میخی را از گوشتان در آورید. از این رو پس از مدتی ناحیه کم پشت و یا خالی شده از موها بار دیگر صاحب مو می شوند و بعد از گذشت مدت کوتاهی کوچکترین اثری از عمل جراحی بر روی سر فرد باقی نمی ماند و وی براحتی و با خیال راحت می تواند به کار و امور روزمره خود بپردازد.

این موهایی که بعد از کاشت مو رشد کردهاند، دچار ریزش مو نمیشوند. در این تکنیک کاشت مو، تارهای مو از بخش هایی از نواحی مختلف پشت سر جهت پیوند زدن به نواحی دچار ریزش، کنده و در آنجا پیوند زده می شد. مطمین شوید که تمام پوسته ها و کبره هایی که در اطراف زیورآلات بینی جمع شده اند را جدا کرده اید. پوسته ها و کبره ها را با ملایمت از بینی خود جدا کنید.

این کار باعث می شود تا قسمت هایی از سوراخ گوش که به گوشواره چسبیده از آن جدا شود. استفاده از چسب دندان پزشکی باعث میشود آسیبی به مینای دندان وارد نشود و آن را خراب و پوسیده نکند. از مواد ضد عفونی قوی برای تمیز کردن پیرسینگ بینی استفاده نکنید. هنگام تمیز کردن، زیورآلات بینی را خارج نکنید. زخم را دستکاری نکنید. طبق بیانیه موسسه نِمورز،این فلزات باعث حساسیت در محل زخم می شوند و ممکن است روند بهبود زخم را کند کنند.

بیرون آوردن گوشواره ممکن است باعث بسته شدن سوراخ گوش شود. پروسه سوراخ کردن گوش فقط چند ثانیه طول میکشد. بینی خود را فقط در هنگام تمیز کردن لمس کنید، آن هم با دست های تمیز. در واقع میله یا حلقه از یک پره عبور میکند، به سپتوم میرسد و آن را هم رد میکند و سپس وارد پرهی دوم میشود. اما به گفته موسسه پزشکی پالو آلتو، بین شش تا هشت هفته زمان میبرد تا گوشهای تازه سوراخ شده بهبود یابند.

هزینه کاشت مو به روش SUT به شرایط فرد متقاضی و همچنین میزان ریزش مو بستگی دارد.اما در حال حاضر این هزینه بین 4.000.000 تا 7.000.000 تومان می باشد. هزینه کاشت مو افزایش یابد. روش دیگر برای شناخت بهترین مرکز کاشت مو بررسی سوابق کاری کلینیک است. برای کاهش ناراحتی و ورم در چند روز اول، می توانید از داروهای ضدالتهاب بدون نسخه استفاده کنید. اگر مجبور هستید که از این محل ها استفاده کنید، باید پیرسینگ بینی را با استفاده از باند ضد آب بپوشانید. اگر متوجه خارش یا ترشحات شدید، تعداد دفعات استفاده از محلول آب اکسیژنه را تا سه بار در روز افزایش دهید و این موضوع را با دکتر خود در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید