تمام آنچه باید از انواع پیرسینگ بدانید

البته در مواردی که فرد موهای خود را در اثر حوادثی همچون تصادف و آتش سوزیهای خاص از دست بدهد ممکن است بیمه خسارت آن را تقبل نماید و مبلغی را برای کمک به بازیابی مو اختصاص دهد. از جمله این موارد هستند. گاهی اوقات ، افراد فرم صورت مناسبی برای ایجاد این ظاهر ندارند . جابجایی زیورآلات پیرسینگ ابرو به اطراف ، باعث تحریک پوست و ایجاد عوارض می شود .

در مقابل، کاشت مو به روش FIT یا همان FUE و سایر متدهایی که از این روش پیروی میکنند، به دلیل آن که نیازمند استخراج تکی و جداگانه فولیکولهای مو هستند، نیاز به زمان و دقت بیشتر دارند و همین امر باعث میشود که هزینه بیشتری نسبت به روش FUT داشته باشند. زیرا مواد شیمیایی موجود در این محصولات می تواند باعث تحریک پوست و ایجاد زخم و سایر مشکلات شود . اجازه ندهید که نام پیچیده این روش باعث سردرگمی شما شود! اما این مساله در زمان ورزش کردن در باشگاه آسان نیست. پیرسینگ ابرو یکی از مواردی است که به نظر می رسد از مد افتاده ، اما این نوع از پیرسینگ عجیب و بی انتها است و اگر احساس می کنید که پیرسینگ ابرو امروز مد نیست ، فقط باید چند ماه صبر کنید تا دوباره به مد بازگردد .

در این روش کاشت مو از جراحی خبری نیست و نباید نگران جای زخم یا اسکار ناشی از عمل باشید. جراحی با برداشتن موهای سالم توسط متخصص پوست آغاز می­شود. پیش از تصمیمگیری برای اتخاذ بهترین شیوه درمان پزشکان تراکم موهای سر بیمار را بررسی خواهند کرد. بسیار دیده شده است که فعالیت کلینیکهای غیر معتبر به دلیل رعایت نکردن اصول بهداشتی، عدم حضور پزشک متخصص، نداشتن مجوز و غیر بهداشتی بودن محیط کاشت بعد از گذشت مدتی، توسط سازمانهای مرتبط متوقف شده است.

از آنجا که بدن اجسام خارجی را که روی آن قرار گرفتهاند بیرون رانده و پس میزند، احتمال اینکه این پیرسینگ توسط بدن پس زده شود بسیار زیاد است. این اطلاعات کمک میکن با دید بهتری نسبت به عمل کاشت مو تصمیم بگیرید. به عنوان مثال اگر در کاشت مو به روش FIT به تعداد بیش از 2400 گرافت مو برای کاشت نیاز باشد این عمل 2 روز به طول خواهد انجامید و در نتیجهی طول کشیدن روند کاشت، هزینه نیز افزایش خواهد داشت. اثر استفاده از داروهای آرامبخش در طول عمل جراحی جهت کاهش درد تا مدت زمانی کوتاهی پس از عمل نیز باقی خواهد ماند و احتمال اینکه این اثرات بلافاصله پس از به پایان رسیدن عمل جراحی کاشت طبیعی مو رفع شوند بسیار اندک است، بنابراین رانندگی در شرایطی که اثر این داروها هنوز باقی مانده است توصیه نمیشود زیرا ممکن است خود و دیگران را به خطر بیاندازید.

استخراج واحد فولیکولی یا FUE (Follicular Unit Extraction) نیز مانند FUE نوعی جراحی ترمیمی است. پیوند واحد فولیکولی یا FUT (Follicular Unit Transplantation) نوعی جراحی ترمیمی و کاشت مو است. عوض کردن حلقه یا جواهر پیرسینگ ابرو به فوت و فن و ترفندهایی نیاز دارد. در طرف مقابل، در پیرسینگهای سطحی احتمال پس زدن حلقه یا جواهر پیرسینگ توسط بدن زیاد است. در حالی که بسیاری از عوامل در این امر نقش دارند ، اما فلزات ارزان تر به احتمال زیاد توسط بدن شما دفع میشوند .

شاید این مورد از نظر پسرها بر طبق مد امروزی باشد اما پزشک متخصص این کار نظر متفاوتی دارد. برای استفاده از حلقه و جواهرات لزوما نیازی به سوراخ کردن ابرو نیست. یکی از بزرگترین مشکلات پیرسینگ ابرو ، رد جواهرات و ایجاد حساسیت به فلز است . با این حال، در اطراف فولیکولهای گرافتهای کاشته شده دلمههایی ایجاد میشود که تقریبا یک هفته طول میکشد تا از بین بروند. تمامی این مشاهدات بیان میکنند که استفاده از پیرسینگ بینی ریشه در فرهنک و آداب و رسوم ملل مختلف داشته است. در این روش از موی سایر نواحی سر و بدن برای پیوند مو به نواحی کم مو یا بدون موی سر استفاده می شود.

قیمت کاشت مو تهران برخی را به این فکر میاندازد که از حمایت بیمه دهندگان استفاده کنند. 1. زنان و مردانی که بیش از پنج سال است که موهای خود را به دلیل الگوی طاسی زنانه یا مردانه از دست دادهاند یا در مقیاس نوروود به کلاس 3 طاسی یا بالاتر رسیده باشند. اگر قصد دارید گوشوارهای غیر از جنس طلا به گوشتان بیندازید، حتما با فردی که گوشتان را سوراخ میکند مشورت کنید و از درستی انتخاب گوشواره خود مطمئن شوید. برای پیوند مو در این شیوه از میکرو پانچهای بسیار کوچک استفاده میشود که جای زخم آنها تقریباً قابلمشاهده نیست.

اگزماهای دور چشم از جمله این عوارض هستند که درمان بسیار سختی دارند و حتی گاهی سالها طول میکشند و علاوه بر مصرف داروهای کورتونی، تزریقات مختلف و مصرف داروهای کاهنده سیستم ایمنی، شاهد عود چندباره اگزما هستیم بنابراین توصیه میشود افراد از این نوع پیرسینگ استفاده نکنند و اگر به هر دلیل خواهان انجام پیرسینگ گوشه چشم هستند، این کار نباید طولانیمدت باشد چراکه هر چه تماس بیشتر باشد، خطر واکنشهای حساسیتزا نیز افزایش مییابد.

این مومییایی یک پیرسینگ گوش به ضخامت ۷-۱۱ میلیمتری داشتهاست. در این صورت خودتان میتوانید تشخیص دهید که کدام مراکز به مراجعان بیشتر اهمیت میدهد و دستگاههای به روزتر و پزشکان ماهرتری دارد. که نتیجه بخشی این عمل بستگی به شرایط بیمار و کیفیت موهای اهدا شوند دارد. یک بیمه نامه برای تضمین نتیجه کاشت مو به فرد داده میشود تا در صورت نارضایتی فرد بتواند هزینه خود را پس بگیرد.

بعد از عمل کاشت مو هم برای ریشه­دهی کامل و رسیدن به نتیجه عالی باید به خوبی از موهای تازه کاشته شده مراقبت کنید. شاید تعرفه کاشت مو در ایران ثابت نباشد اما آزمایشاتی که قبل از انجام آن در نظر گرفته میشوند همگی هزینهای مشخص دارند که طبق مصوبه وزارت بهداشت تعیین میگردند. بنابراین قبل از انتخاب پزشک کاشت مو، باید بدانید که دکتر مورد نظر شما، مدرک خود را در کدام کشور و دانشگاه اخذ کرده است؟

برای اطلاع بیشتر و دقیقتر لازم است با یکی از شعبات بیمهگر خود تماس بگیرید. بهبود کند و عفونت زیاد: به دلیل تماس و مالش مداوم پیرسینگ با لباس، تأخیر بهبودی زخم ناشی از پیرسینگ و عفونت آن شایع است. نقاش معروف و زبردست لئوناردو داوینچی بیان کرده است که بینی از قویترین و برجستهترین ویژگیهای صورت انسان است و این را کسانی که بینی خود را سوراخ میکنند میدانند.

در کاشت مو به روش SUT، همانطور که اشاره شد، برداشت فولیکولهای مو توسط یک دستگاه کاملا اتوماتیک انجام میشود و از این رو، جدیدترین روش کاشت مو در ایران نیز به شمار میآید. می توانید از صابون گلیسیرین بدون رنگ و بو نیز استفاده کنید. پیرسینگ ابرو را می توانید در هر جایی در امتداد ابرو قرار دهید ، اما معمولاً درست از پشت قوس ابرو قرار می گیرد . ممکن است بلافاصله پس از سوراخ کردن یا پیرسینگ ابرو ، احساس ناراحتی و تورم بیشتری نسبت به سایر پیرسینگ ها داشته باشید . به طور کلی ، پیرسینگ ابرو ، نسبت به سایر پیرسینگ ها احساس درد کمتری را به همراه دارد ؛ زیرا اعصاب زیادی روی ابروی شما وجود ندارد .

ایا پیرسینگ ابرو درد دارد ؟ آیا کاشت مو نیاز به ترمیم دارد یا دائمی است ؟ در برآورد قیمت این روش، هزینه موارد دیگری همچون دستمزد جراح و تکنسینها، وسایل بی حسی، ابزارهای مورد نیاز و … پاسخ قطعی برای این سوال وجود ندارد. بنابراین هزینه کاشت مو برای هر گرافت مو چیزی حدود 1600 تا 2000 تومان است. همچنین باید مراقب باشید که هیچ گونه ضربه ای به پیرسینگ ابرو وارد نشود ، زیرا هر ضربه می تواند زمان بهبودی پیرسینگ ابرو را به تعویق بیندازد . بهترین روش را می توان با بررسی و مقایسه روش های رایج کاشت که در بالا توضیح دادیم انتخاب کنید.

برخی از بهترین و هیجان انگیزترین تصمیمات زیبایی در لحظه اتخاذ میشوند . در این سیستم امتیازدهی از پارامترهایی مثل تعداد و تراکم گرافتهای مناسب، وسعت ناحیه اهداکننده و شباهت موهای سر و بدن استفاده میشود. به هر حال در این دوره باید نکات بهداشتی خاصی را رعایت کرد برای مثال درمورد پیرسینگ لب و زبان باید بعد از هر بار غذا خوردن و قبل از رفتن به تختخواب از دهانشویههای آنتیباکتریال استفاده کرد طوری که دهانشویه چند دقیقه در دهان باقی بماند.

هر چقدر هم که ظاهر شدن در سالن و بیرون رفتن با یک حلقه ابروی جدید سرگرم کننده به نظر می رسد ، اما این انتخاب یک تعهد بزرگ است که سزاوار فکر و بررسی مناسب از قبل است . با این تفاوت که در این روش بافت بینی فقط از یک طرف سوراخ شده و آویز زینتی در زیر پوست قرار میگیرد. وجود تعدُد کلینیک های کاشت مو و روش های متنوع ، انتخاب را برای متقاضیان کمی دشوار کرده است.از طرف دیگر هزینه کاشت مو نیز یکی از فاکتورهای مهم تصمیم گیری محسوب می شود که لازم است پیش از انتخاب، آگاهی های لازم در مورد آن بدست آورده شود.

دیدگاهتان را بنویسید