سنگ پا از کجا میآید؟

از طرفی باید بدانید امروزه در بسیاری از خانه ها سنگ آنتیک پشت تلویزیون ال سی دی با سنگ های متفاوت کار شده که انتخاب سنگ های آنتیک برای این مکان نیز بی نظیر خواهد بود. در این بین سنگ آنتیک یکی از سنگ های متفاوت و البته بسیار زیبا بوده که استفاده از آن برای طراحی فضای بیرونی و فضای داخلی بی نظیر خواهد بود. یکی از انواع سنگ های بکار رفته در ساختمان ها سنگ آنتیک روتوری می باشد که از قطعات شکسته یا خورده شده سنگ ها در کنار هم تشکیل می شود.

دورهای هم بوده که عثمانیها اردبیل را فتح کرده، آن را به یک بیگلر بیگی (۱۸) تبدیل کرده بودند. سنگ کلیه علت دقیق و مشخصی ندارد، البته برخی از عوامل، خطر ابتلا به آن را افزایش می دهند. چنانچه پدیده بازی رنگها در یک دوبلت طبیعی اوپال که از رگه های نازک رنگی در یک سنگ آهن یا ماتریکس وجود داشته باشد آن را به علت دوام بالا با سنگ مادر خود می تراشند و قیمت بالایی را نیز دارد. ۱ ٪ باقی مانده از توپاز های آبی ، توپاز های طبیعی هستند ، که در کشورهایی همچون اوکراین و ایرلند یافت میشود .

بازالت سنگی متراکم و سخت است که به رنگهای گوناگون در طبیعت یافت میشود. هر چه میزان آهن بیشتر باشد رنگ آبی در سنگ نمایان تر خواهد شد.یکی از ویژگیهای جذاب این سنگ رنگهای متفاوتی است که از هر زاویه در آن قابل رویت است. سنگهای مرمریت دارای رنگهای مختلفی مثل , مشکی , کرم , سفید , سبز و دیگر رنگها میباشد. از دیگر خواص این سنگ می توان به تقویت خودباوری در فرد، ایجاد شادابی و بهتر شدن خلق و خو را نام برد.

قیمت سنگ آنتیک در فروشگاه کالاساخت منصفانه ترین قیمت بین همکاران و تولیدکنندگان است و کیفیت محصولات نیز در بالاترین سطح ممکن قرار دارد، همچنین شما دغدغه ای برای ارسال محصول نخواهید داشت و ما پس از خرید و نهایی شدن آن، محصول مورد نظر شما را ارسال می کنیم. در مرحله فرآوری، اغلب سنگ ها، باید بوسیله پر شدن از پوشش رزین، محكم شدن رگه های نرم، پوشش پلاستیكی بر پشت سنگ، به منظور دستیابی به محصولات نهایی محكم تری تقویت گردند. برای بسیاری از دوستان قیمت سنگ آنتیک پشت تلویزیون یا در کل قیمت انواع سنگ آنتیک مورد سوال و مهم بوده است.

بنابراین این گوهر را همواره باید دور از گرما و نور مستقیم خورشید و پس از استفاده در محیطی مرطوب مثل پیچیدن پنبه خیس دور آن نگهداری کنید زیرا ممکن است خشک شده یا ترک بخورد و یا پدیده چند رنگی تضعیف شود. حال با تمام این موارد افرادی که قصد خرید سنگ آنتیک در طرح و مدل مورد نظر خود را دارند باید توجه داشته باشند که این نوع سنگ در حال حاضر در آنلاین سنگ موجود بوده و شما به راحتی می توانید با سفارش مستقیم آن را خریداری کنید. ما در کالاساخت سعی بر آن داریم از تمام دانش روز بهره گرفته و اطلاعت بروز را بصورت کامل و جامع در اختیار شما قرار دهیم و همچنین شما را در امر خریدی آسان و انتخاب سنگی با کیفیت یاری رسانیم.

علاوه بر این سنگ تراورتن تمام ویژگی های خوب یک سنگ برای نمای بیرونی و داخلی را دارد. کالاساخت، یک رزین سنگ بسیار خوب برای کامل کردن سبد فروش خود دارد. مواردی از این قبیل دارد گزینه ی بسیار خوبی می باشد. دیوار بالایی شومینه و دور آن نیز برای ایجاد زیبایی بیشتر و در عین حال مقاومت آن در مقابل گرما، یکی از گزینه های پیش رو سنگ آنتیک می باشد. رزین ها با ایجاد یک لایه ی محافظ بر روی سنگ باعث می شوند مایعات و کثیفی به خرد سنگ نفوذ نکرده و همیشه سنگ براقیت و زیبایی خود را داشته باشد.

اگر معمولاً آب کافی نمی نوشید یا اگر زیاد عرق می کنید و مایعات از دست رفته را جایگزین نمی کنید، می توانید به این نوع مبتلا شوید. ج : بیش از نیمی از برنج کشور ما در استان­ های شمال کشور مانند گلستان ، مازندران و گیلان تولید می­ شود اگرچه در بعضی استان­ ها مانند قزوین ، فارس ، خوزستان ، سیستان و بلوچستان در صورت وجود آب کافی برنج کشت می­ شود . این سنگ در مدل های مختلفی در کنار هم فرآوری می شود و نسبت به سلیقه مشتری می توان از آن بهره برد. سنگ آنتيک گیوتین و طبیعی از قرار دادن قطعات شکسته سنگ و خرده سنگ کنار هم (ضايعات و باطلههاي سنگهاي تراورتن) و چسباندن آنها با ملاتهايي که پايه زريني دارند توليد ميشوند و به عبارتي از مجموع و ترکيب باطلهها و ضايعات سنگهاي تزييني تراورتن بامواد افزاينده مختصر ديگر بهدست ميآيند.

با توجه به اينکه سنگهاي ضايعاتي کارخانهها که عمدتا از جنس تراورتن است به قيمتي ارزان خريداري شده و به کارگاه توليدات آنتيک حمل ميکنند و در آنجا قطعات تفکيک شده براساس ضخامت و ابعادشان در جاي مناسب قرار داده ميشوند، اين سنگها توسط کارگراني که استادکار و مختص اينکار در نظر گرفته شدهاند برش داده ميشوند و به ابعاد منظم تبديل ميشوندبهطور مثال بهصورت ۱۰ سانتيمتر طولي (۱۰ سانتيمتر طولي: يعني سنگي که پهناي آن ۱۰ سانتيمتر و طول آن نامشخص باشد.) پس از آن در بخش ديگري اين سنگها توسطکارگران ديگر به ضخامت يکدست يک سانتيمتر برش داده ميشوند.

این سنگها مقاومت کلی بالایی دارند. توجه داشته باشید به دلیل اینکه گرانیت ها سنگ های گران قیمت و بسیار مقاوم به شمار می روند، سنگ های آنتیک که از گرانیت تشکیل می شوند نیز قیمت بالاتری دارند؛ البته باید بدانید این نوع سنگ در برابر اسید ها مقاومت نسبتاً بالایی دارد. چینی ها معتقد بودند این سنگ را بودا یا خدا از مکان های دور همانند تخمی که کیهان گذاشته باشد آورده است. می توان گفت از تمامی سنگ های ساختمانی اعم از انواع تراورتن ها و مرمریت ها و حتی سنگ های جنس چینی و مرمر، می توان آنتیک ها را تولید کرد.

اگرچه الماسهای رنگی M در پایه انگشتر آنتیک طلای زرد میتوانند گرم و زیبا به نظر برسند ، اما رنگ آنها حتی با چشم غیر مسلح به راحتی دیده میشود. پرتوهای اشعه ایکس برای پزشک مشخص می کند که آیا این رنگ به کبد، مجاری صفرایی، روده ها یا کیسه صفرا می رسد. این رزین چندین سال است که توسط کالاساخت و مارک خود شرکت و با تضمین ما به فروش می رسد. سنگ آنتیک به دو صورت طبیعی و مصنوعی ساخته می شود. نشستن گرد و خاک بر روی سنگ به مرور رنگ آن را روی به کدر شدن برده و با اولین باران این گرد و خاک روی سنگ به حالت گل در آمده و کلا سنگ را خراب می کند.

مثلا اوپال سیاه استرالیا معمولا بدون بادوام بوده درصورتی که اوپال سیاه نوادا آمریکا دچار ترک خوردگی شده و ارزش آنچنانی ندارد زیرا به مرور زمان بدتر نیز می شود. زمان و وقتی که کارگر برای چسباندن و فرآوری سنگ صرف می کند یکی دیگر از عوامل ارزان یا گران بودن محصول می شود. قیمت سنگ آنتیک همچون سنگ ها ومحصولات دیگر به عوامل مختلفی همچون نوع و جنس سنگ، متراژ و کیفیت در چسب و تور به کار رفته در سنگ بستگی دارد. سنگ های آنتیک را می توان هم به صورت تکی در نمای داخلی و نمای خارجی از آن استفاده کرد و هم با مصالح دیگری مثل آجرنما و سنگ های دیگر نیز به اجرا در آورد.

منظور از پرت سنگ در تولید سنگ آنتیک این است که در طی پروسه تولید و چسباندن تکه های سنگ کنار یکدیگر امکان شکستن آن ها وجود دارد و در مواقعی هم ابعاد برش خورده ی سنگ برای آن طرحی که مد نظر بوده است مناسب نیست، برای همین نیاز به تعویض پی در پی پیدا می کند. عامل دیگرمشخص کننده ی قیمت در سنگ های آنتیک، بافت ریز و درشت هر قطعه از سنگ ها است.

همیشه یکنواختی در نمای بیرونی ساختمان یکی از مشکلاتی ایست که اجرا کننده ها با آن درگیر هستند. امروزه که دیوارهای داخلی ساختمان معمولان با یک قرنیز در پایین و تا بالای دیوار از گچ سفید یا کاغذ دیواری استفاده می شود برای خارج کردن از یکنواختی محیط داخلی خانه با استفاده از سنگ آنتیک در پشت تلویزیون در قسمتی از دیوار یک طرح بوجود آورده و زیبایی آن را دو چندان می کنیم. در غیر این صورت سنگ تولید شده از کیفیت و زیبایی خاصی برخوردار نخواهد بود. سنگ آنتیک مصنوعی طی یک فرآیند کاملاً مهندسی شده ساخته و تولید میشود.

دیدگاهتان را بنویسید