نحوه ساخت 5 ژل ابرو در خانه

تنها تفاوتی که بین ورقه ژلاتین و پودر آن میتوان قائل شد این است که استفاده از ورقههای ژلاتین محصول نهایی را روشنتر و شفافتر میکند. هنگام فراوری ژلاتین و قبل از خشک شدن آن، ژلاتین را روی ورقههایی قرار میدهند تا خشک شود، که نتیجه آن، ژلاتین ورقهای میباشد. علاوه بر این ، این محصول بر پایه آب بوده و رایحه ی مطبوع آن که ناشی از عصاره انار است ، باعث احساس ایجاد خوشایندی برای افراد در حین رابطه می شود. برای بهدست آوردن نتیجهی بهتر میتوانید این ژلها را هر روز استفاده کنید. در صورتی که ژل رویال را از این دو عامل حفظ کنیم، می توانیم تا حدود ۱۵ روز ژل رویال رو سالم و باکیفیت نگه داریم. ژل آلوئه ورا را از برگ یا برگ های آن استخراج کنید، اگر بی احتیاط هستید از یک قیف استفاده کنید و ژل را درون شیشه ای ریخته و درب آن را محکم ببندید و در یخچال نگهداری کنید، ژل آلوئه ورا به مدت 6-7 روز سالم در یخچال باقی میماند. می توان گفت اگر قصد دارید ژل رویال را برای مدت طولانی نگهداری کنید، باید آن را با ظرف در بسته داخل فریزر نگهداری کنید.

اگر ژل رویال در کوهستان تولید شده باشد کیفیت به مراتب بالاتری نسبت به ژل رویال تولیدی در داخل حیاط یک خانه دارد. با این حال همانگونه که گذشت، جراحیهای زیبایی بهخودی خود، بهویژه در هنگامی که طرف مقابل به آنها علم دارد، موجب تدلیس نیستند، از همین روی درباره عیوب موجب فسخ مختص به زن، همچون «رتقاء» علامه حلی گفته است: «اگر رتقاء خود را معالجه کند و بیماری وی از بین برود، مرد اختیار فسخ ندارد، در عین حال مرد حق ندارد که زن را به معالجه وادار سازد» (علامه حلی، 1413ق، ج2، ص76). و مهمتر از همه، باعث کاهش اصطکاک در هنگام رابطه جنسی می شود که این خود در رسیدن زنان به ارگاسم تاثیر شایانی دارد. به این صورت که باید ابتدای صبح به صورت ناشتا، ژل رویال را به میزان یک نخود زیر زبان خود قرار دهید و آن را به مدت ۱ دقیقه نگه دارید.

گوجه فرنگی و کافور را درون مخلوط کن بریزیدسپس عسل را با آن ترکیب کنید و روی پوست خود اعمال کنید و بعد از 15 دقیقه با آب ولرم شستشو دهید.می توانید از آب سرد استفاده کنید که باعث بسته شدن منافذ می شود. بهطور کلی همنشینیِ مجموعهی بزرگی از پروتئینها، اسیدهای چرب، ویتامینها و املاح در قالب مادهای به نام ژل رویال باعث شده است که این ماده تبدیل به یک غذا داروی ویژه برای انسانها شود. کاهش دهندهی فشار خون: این خاصیت به دلیل وجود پروتئینهای خاص در ژل ملکه زنبور عسل است. بعضی از فروشنده ها ژل انگبین را به عنوان محصولی جدید معرفی می کنند در صورتی که ژل انگبین اسم دیگری برای ترکیب عسل و ژل رویال می باشد. از سوی دیگر، ژل ملکه زنبور عسل شامل گونههای متنوعی از ویتامین B و املاح، (مینیرالها) ها است. اگر تاکنون این ژل را مصرف نکرده باشید یا مدتها قبل، تجربهی مصرف آن را داشتهاید؛ بهتر است که ابتدا با مصرف مقدار بسیار کمی از آن شروع کنید تا از هرگونه حساسیت احتمالی به این ماده در امان باشید.

از این ماده در برخی از لوازم آرایشی یا دارویی مربوط به پوست نیز استفاده میشود. با این حال یافته ها نشان می دهد که با وجود پیشرفت های چشمگیر در زنبورداری دوران باستان به ویژه در روم، اثری از کشف خواص ژل رویال وجود نداشته است. این باور هم اشتباه می باشد هیچ ژل رویالی از این طریق ساخته نمی شود. می توان گفت این یک باور اشتباه می باشد، زیرا هیچ ژل رویال دست سازی وجود ندارد. این یک باور درست می باشد چرا که ژل رویال باید تازه باشد. انواع خدمات زیبایی نظیر کاشت مو، مزوتراپی، هایفو و اندولیفت در اصفهان در این مطب به مراجعه کنندگان گرامی ارائه می شود. بهطور کلی خواص ژل رویال شامل برطرف کردن انواع ناراحتیهای جسمانی از طریق تقویت غذایی است و بیشتر، نوعی دارو محسوب میشود. افزایش رطوبت چشم: ژل رویال برای افرادی که از خشکی مزمن چشم رنج میبرند بسیار مفید است و آزمایشهای مختلف نشان داده که مصرف این ماده تا حدودی رطوبت چشم را افزایش میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید