هزینه، بهترین روش، مراحل و عکس قبل و بعد – کلینیک خانه سفید

مراحل انجام این کاشت به این صورت است که بعد از برداشتن گرافتها توسط سوزنهای بسیار ظریف از منطقه بانک مو، گرافتها در منطقه پذیرندهها همان منطقه طاسی کاشت میشوند. نوع تخصصی آن معمولاً بدون خطر، تمیزتر و بی درد است. در پیرسینگهای بدون سوراخ، از حلقههایی که دارای فضای باز کوچکی هستند استفاده میشود. هیچ دارویی نباید بدون اطلاع پزشک قطع یا مصرف شود. 2. حداقل تا یک هفته قبل از کاشت مو از مصرف دخانیات مانند سیگار و قلیان دوری کنید زیرا مواد شیمیایی و سمی موجود در آنها در بهبود زخمها اختلال ایجاد کرده و آن را به تاخیر میاندازد؛ هرچقدر زخمها دیرتر جوش بخورند احتمال بروز عوارض جانبی نیز افزایش خواهد داشت.

در اوایل سال ۲۰۰۰ میلادی متخصصان استفاده از تکنیکی به نام برش جانبی را آغاز نمودند در این تکنیک جراح دو تا چهار گرافت فولیکولی را دنبال می کند و این امر باعث میگردد تا موی کاشته شده بهتر در محل خود جای گیرد و موی کاشته شده در منطقه طاس شده طبیعی تر به نظر بیاید. موهای کاشته شده با موهای طبیعی فرق دارد؟ بینی شما در محلی قرار دارد که پزشکان آن را مثلث خطر مینامند. گزینه اول قیمت پایینتری دارد اما اجازه ندهید این امر شما را وسوسه کند که جنس بد خریداری کنید.

هر روش جراحی عوارض جانبی کمی دارد و روش جراحی کاشت مو نیز از این قائده مستثنی نیست. آیا پیرسینگ کردن بینی عوارض جانبی دارد؟ اما این به فلز مورداستفاده و نحوه نگهداری آن بستگی دارد. آیا سوراخ کردن بینی درد دارد؟ مهمترین قدم برای داشتن یک کاشت موی موفق، پیدا کردن یک کلینیک معتبر با پزشکان حاذق و ماهر است. در کنار این موارد اعتبار و شهرت کلینیک کاشت مو هم در تعیین قیمت موثر است. عواملی مثل تغییرات آب و هوایی و ریزش های ارثی موها و عوامل هورمونی ریزش مو از مهمترین آن ها است.

آشنایی با روشهای کاشت مو و انتخاب بهترین روش، از ابتداییترین مراحل کاشت مو است. یکی از بهترین و نوینترین روشهای کاشت مو، کاشت مو به روش MICRO FUE میباشد. کاشت مو با یک دستگاه اتوماتیک و با تعداد تار موی کاشته شدهی حدود سه برابر روش دستی انجام میگیرد یعنی 14000 تار مو در یک دقیقه. این گرافتها به طور مستقیم در محل طاسی سر کاشته میشوند. با استفاده از این سوزنها سوراخ را در مکان مورد نظر ایجاد میکنند. این کار در فرهنگهای قدیم نیز رواج زیادی داشته است و در بقایای فسیلها و اجساد انسانهای اولیه میتوان آثار آن را مشاهده کرد.

در این روش تنها یک جلسه برای کاشت ابروها کافی است و میتوان ابروها را در جهت دلخواه حالت دهی کرد. هر کدام از این سوالها را به شما پاسخ میدهیم. روبالشتی خود را به صورت مرتب عوض کنید تا همیشه تمیز باشد. خوب شدن پیرسینگ بینی بین ۳ تا ۶ ماه زمان خواهد برد. به محض اینکه سوزن را از پوست خارج می کنید، زخم شروع به خوب شدن و التیام می کند. اگر برای پیرسینگ از رینگ یا حلقه استفاده کرده اید، هر بار که آن را پاک می کنید، کمی آن را بچرخانید.

اگر پس از انجام پیرسینگ، پوست تان جوش یا تاول زد و یا حساسیت نشان داد، پیرسینگ را برداشته و به دکتر مراجعه کنید. • برخی افراد به اجسام فلزی حساسیت دارند. • استریل کردن سنجاق، سوزن ته گرد، یا سوزن خیاطی کار سختی است. سپس به دو سر سوزن نگین، سنگ یا فلز آویزان میشود. خوشبختانه، این کیستها پس از دو یا سه هفته از بین میروند. بهتر است پیش از انجام هرگونه عمل جراحی، به بدن خود استراحت بدهید و با تغذیه مناسب، به پیشواز عمل یا پروسه پزشکی بروید.

تهاجمی بودن این روش به دلیل برداشت نواری و نیاز به بخیه و استراحت طولانی مدت. «جف ساندرز»، یکی از کارشناسان سوراخ کردن بدن برای استفاده طلا و جواهر میگوید: «درد این کار همانند این است که شما زیر ابروهای خود را وکس کنید. به دلیل تفاوتهای ساختاری موهای بدن و موهای سر، نمیتوان این گرافتها را به عنوان گرافتهای اصلی کاشت استفاده کرد؛ اما به منظور بهبود تراکم و نتایج میتوان آنها را نیز به کار برد.

در این نوع پیرسینگ که بسیار پرخطر است، طی یک عمل جراحی، در خارجیترین لایه چشم، نگین بسیار نازکی نصب میشود که برای خارج کردن نگین، نیاز به عمل جراحی مجدد خواهد بود. احتمال خونریزی در پیرسینگ بینی بسیار زیاد است و گاهی اوقات محل انجام پیرسینگ ورم کرده و با خروج چرک همراه است. نکروز یا سیاه شدن پوست بینی: این عارضه نیز پس از پیرسینگ از عوارض احتمالی آن است. • از پیرسینگ های تیتانیومی یا استیل های رنگ ثابت یا هر چیزی که اکسید نمی شود، استفاده کنید.

• اگر اطراف سوراخ بینی تان را پیرسینگ می کنید، سوزن را خیلی عمیق فرو نکنید، زیرا دردناک تر خواهد بود. یک نفس عمیق بکشید و کار را سریع انجام دهید. • هر زمان که با دستکش ها بینی تان را لمس کردید، آنها را تعویض کنید. • هر مکانی را برای پیرسینگ انتخاب نکنید، چون ممکن است آن منطقه آلوده باشد. ترشحات پس از عمل پیرسینگ بینی در هفته اول طبیعی است.

در چند هفته اول پس از کاشت مو از گذاشتن کلاه بر روی سر اجتناب کنید. روشهای نوین کاشت مو و دستگاههای جدید و پیشرفته برای برداشت فولیکولهای مو از ناحیه اهداکننده و کاشت آنها در ناحیه گیرنده به سرعت در حال جایگزینی با روشهای سنتی و قدیمی هستند. با استفاده از یک افشانه یا یک پنبه آغشته به محلول شستشو، محل پیرسینگ را برای چند دقیقه مرطوب کنید. مرتباً صورت خود را شسته و از اسکراب یا جرم گیرهای صورت استفاده کنید.

بنابراین قبل از آنکه عفونت وخیم تر شود، دستورات پزشکی را در مورد آن انجام دهید. • به یاد داشته باشید: هر چه سریع تر کار کنید، کارتان زودتر تمام می شود. • اگر شما نگران عفونی شدن پیرسینگ خود هستید، زود به زود آن را تمیز کنید. دوباره تاکید میکنیم که کاشت مو یک فرآیند طولانی و زمانبر است و برای مشخص شدن نتیجه آن باید صبر و حوصلهی زیادی داشته باشید. مشتری که قصد باردار شدن و انجام پیرسینگ در نواحی سینه و ناف را دارند. رپلیسیل هم میخواهد تا سال 2021 فاز دوم این دارو را در آمریکا و اروپا اجرایی کند.

از استریل بودن و دست دوم نبودن چیزی که می خرید، اطمینان حاصل کنید. حواستان باشد که «استیل جراحی» با استیل درجه ۱ ایمپلنت با هم فرق دارند. فولیکولهای برداشت شده با دقت و نظم کاشته می شوند. در روش FUT نوارهای از موی پس سر برداشته میشود (در روش FUT موهای ناحیهای که میخواهیم از آنجا مو برداریم، کوتاه میشود) و سپس زیر میکروسکوپ به واحدهای فولیکول مو تبدیل شده و با ایجاد شکافهای ظریف در ناحیه مورد نیاز ، کاشته میشوند. امروزه کاشت و پیوند مو با چند روش امکان پذیر است ، که اغلب آن ها بسیار مطمئن هستند و نتایج بسیار خوبی تا به حال دیده شده است و اکثر بیماران از نتاج کار رضایت داشته اند.

دیدگاهتان را بنویسید