پیرسینگ بینی؛ همه چیز درباره سوراخ کردن بینی – لیلیمگ

با توجه به آنکه عصبهای زیادی در قسمت ناف وجود دارد، سوراخ کردن آن باید با دقت بیشتری انجام شود. اما این سوراخکاری به مراقبت و توجه بیشتری نیاز دارد چون حرکات این ناحیه از بدن زیاد است و زمان بهبودی محل زخم آن هم طولانی است. سوراخ کردن چوچوله از سوراخ کردن خود کلیتوریس علاقمندان بیشتری دارد. برای داشتن یک خرید هوشمندانه و دقیق اینترنتی میتوانید با مراجعه به دیجی استایل و استفاده از فیلترهای متعدد برند، سایز، قیمت، فروشنده، ویژگیهای ظاهری و غیره انتخاب خود را سریعتر و دقیقتر انجام دهید و به گزینه دلخواه خود دست پیدا کنید.

از جمله برندهای معروفی که در این زمینه وجود دارند به پیرسینگ طلا زنانه مایا ماهک، سیودو و غیره میتوان اشاره کرد و شما میتوانید آنها را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت خریداری کنید. برندهای معروفی در زمینه پیرسینگ طلا زنانه وجود دارند که شما با مراجعه به وب سایت دیجی استایل میتوانید همه آنها را مشاهده و مقایسه کنید. کلیدی ترین نکته ای که به هنگام خرید پیرسینگ ناف باید به آن توجه شود، عدم وجود ترکیبات حساسیت زا در ساختار پیرسینگ مورد علاقه ی شما است که به همین دلیل ما پیرسینگ های سزار که از جنس طلای 18 عیار هستند را برای استفاده کسانی که به فلزات غیر طلا حساسیت دارند توصیه می کنیم.

پیش از هر اقدام، لازم است طی جلسه ای که بیمار با پزشک خود دارد، بر اساس وضعیت ریزش مو، نواحی اهدا کننده، اندازه، کمیت و کیفیت موها و هزینه هر نوع کاشت موی سر که توسط پزشک توصیه می شود ، بررسی شده و بهترین روش کاشت مو برای شما انتخاب شود. پیرسینگ طلا از جمله اکسسوری هایی است که به تازگی بسیار ترند شده است و جزو اکسسوری های مشترک بین زنان و مردان محسوب می شود و از جدیدترین محصولات در طی سال های گذشته می باشد.

طول درمان پیرسینگ ناف از 6 ماه تا یک سال است. در این بین برداشتن آن ظاهر فرد را نامناسب میکند و نمیتوان از طریق عمل جراحی درمان کرد.جای محل سوزاخ شده ترمیم نمیشود و تنها گوشت اضافه ایجاد میکند به خصوص مکانهایی که در معرض دید است میتواند ناخوشایند بنظر آید. امروزه روش های مختلف و متفاوتی برای درمان ریزش و کاشت موی سر وجود دارند، و این موضوع می تواند در تحقیق اولیه شما را کمی گیج کند.

البته در این روش از تیغ جراحی استفاده می شود و یک برش نواری در سر ایجاد می شود و تارهای مورد نیاز برای کاشت مو از این ناحیه برداشت می شود. در اغلب موارد از ترکیبی از دارو درمانی و کاشت مو برای بهبود طاسی سر در زنان استفاده میشود. یکی از ابتدایی ترین موضوعاتی که پس از انتخاب کاشت مو به عنوان روش درمانی برای افراد پیش میآید، هزینه کاشت مو است. جالب ترین موضوع در خصوص این مرکز، ارائه ضمانت نامه کتبی برای عمل های انجام شده است!

به نقل از سایت medihairtransplant مهم ترین و حساس ترین نکته در پروسه کاشت مو انتخاب جراح است، زیرا تبحر، دقت و توانایی پزشک متخصص جراحی که شما برای ترمیم موهای خود انتخاب می نمایید می تواند در طبیعی شدن نتایج حاصل از جراحی و میزان پر بودن موها تاثیر گذار باشد و این موها تمام طول عمر شما با شما خواهند بود و بر ظاهر شما تاثیر خواهند گذاشت.

آلوده بودن روبالشی یکی از دلایل اصلی بروز عفونت پیرسینگ ابرو است. با توجه به حساسیت زا بودن فلز نیکل، بهتر است برای استفاده از پیرسینگ بر روی قسمتهای ظریفتر مانند لب، اقدام به خرید پیرسینگ لب طلا کنید تا سلامت بدن شما به خطر نیفتد. مانند پیرسینگ نواحی دیگر بدن، پیرسینگ ناف نیز ممکن است با التهاب، تحریک پوست و قرمزی، عفونت و حتی رد آن همراه باشد. سوراخ کردن گوش (ear piercing) در شرایط استریل در مجموع عملی کم خطر است اما در مورد بعضی از افراد که مستعد عفونت هستند؛ مانند بیماران دیابتی یا افرادی که کورتون مصرف میکنند یا افرادی که بیماری هایی دارند که خونشان به راحتی منعقد نمیشود و احتمال خون ریزی در آنها بالا است یا افرادی که داروهای ضد انعقاد خون مصرف میکنند، ممکن است این مساله دردسرساز شود و بهتر است پزشک در این موارد نظارت دقیق داشته باشد.

مینو محرز، رئیس سابق مرکز تحقیقات ایدز ایران در این خصوص میگوید: در اوایل مد شدن و شایع شدن برخی اعمال زیبایی مانند تاتو و پیرسینگ، گفته میشد که این اعمال میتوانند خطر ابتلا به ایدز را افزایش دهند و به دلیل عدم رعایت بهداشت در برخی مراکز شاهد ابتلای متقاضیان به بیماریهای عفونی بودیم اما در حال حاضر به دلیل رعایت دستورالعمل های بهداشتی در مراکز زیبایی و آرایشگاهها، احتمال ابتلا به ویروس ایدز از طریق پیرسینگ کمتر شده است. در نظر داشته باشید که پیرسینگ بینی به معنای سوراخ کردن بینی و آویزان کردن شی زینتی است.

در نوع موقت این پیرسینگ پوست سوراخ نشده و شی زینتی با استفاده از چسب مخصوص یا آهنربا روی پوست قرار میگیرد. حکم شرعی پیرسینگ ناف چیست؟ پیرسینگ (Piercing) یا همان سوراخ کردن پوست به منظور واردکردن اشیای تزئینی و جواهرات به بدن می باشد که فقط مختص ناف نیست و برای قسمتهای دیگر بدن نیز انجام می گیرد. بهتر است از مواد دارای نیکل برای پیرسینگ ناف استفاده نکنید. بنابراین توصیه می­شود که این قسمت از گوش را دستکاری نکنید و سوراخ­ها در بافت­های نرم گوش ایجاد شود.

جراح متخصص در مرکز تخصصی کاشت مو هلیا، توصیه میکند حتی اگر در ناحیه تحت عمل جراحی قرار گرفته احساس سوزش یا بی حسی کردید، از قراردادن هرگونه مادهای روی پوست سر خود خودداری نمایید. ولی با رسیدن به حد رشد، تراکم و بلندی خود را به دست می آورد. قیمت پیرسینگ طلا زنانه هم با توجه به وزن آنها، نوع برند، کیفیت و جنسشان تعیین میشود و بهتر است با توجه به حساسیت این زیور آلات، آنها را با قیمت پایین تهیه نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید