پیرسینگ چیست و چه کاربردهایی دارد؟

با در نظر گرفتن این موارد می توانید بهترین کلینیک کاشت مو را برای دریافت خدمات انتخاب کنید. از این رو ما برآن شدیم در این مقاله به نحوه انتخاب بهترین مراکز کاشت مو در ایران بپردازیم. جهت بررسی هزینه کاشت مو به عکس سر یا ابروی شما از چند زاویه نیاز داریم، لذا میتوانید از طریق واتساپ، تلگرام، وایبر و دایرکت اینستاگرام عکس های خود را برای ما ارسال کنید و همچنین میتوانید به صورت حضوری به آدرس : تهران، میدان ونک، خیابان صانعی، پلاک 50، طبقه 4، واحد 11 مراجعه فرمایید.

پس از اینکه موها دوره ریزش خود را طی می کنند به حالت خواب فرو می روند. تفاوت میکرو اف آی تی با سایر روشهای کاشت مو استفاده از ابزارهای بسیار دقیقتر و ظریفتر برای برداشت موها است. به طور کلی در بین روشهای زیر مجموعه روش FIT، میتوان از Micro FIT به عنوان بهترین روش کاشت مو نام برد. البته مهارت جراح در این مورد تعیین کننده است و می تواند آن را به زیر ۵ درصد برساند. کاشت مو fue همچنین این امکان را می دهد که انتقال موهای بخش هایی از بدن به موی سر را نیز مورد بررسی قرار دهد.

کاشت مو به روش Micro FIT یا MFIT جدیدترین تکنولوژی برداشت مو است. از میان روشهای مختلف کاشت مو، یکی از جدیدترین و پرمزیت ترین این روشها، متد SUPER FUE PLUS است. یکی از روشهای سوراخ کردن نواحی مختلف بدن استفاده از تفنگهای صنعتی پیرسینگ است. به همین منظور باید قبل از کاشت مو ، اطلاعات کافی از روش های مختلف کاشت موی سر داشته باشید. در انتخاب بهترین مراکز کاشت مو در ایران به چه نکاتی توجه کنیم؟ اگر به هر دلیلی سوراخ ابرو دچار عفونت شد، چه کار کنیم؟ پس زدن حلقه یا میلهی تزیینی یکی از مشکلات شایع در پیرسینگ ابرو است به طوری که احتمال بروز این عارضه در سوراخ کردن ابرو بیشتر از سوراخ کردن سایر نقاط بدن نظیر گوش و بینی است.

به گفته دکتر یزدانیان«سوراخهایی که روی نرمه گوش ایجاد میشوند معمولا خیلی مشکلزا نیستند اما سوراخهای متعدد روی غضروف گوش میتوانند به غضروف آسیب برسانند. سپس سوراخ گوش را یک یا دو بار در روز با استفاده از صابون آنتی باکتریال تمیز کنید. برخی دیگر می گویند که سوراخ کردن دستگاه تناسلی باعث می شود که حس خطر کردن، هیجان یا شیطنت داشته باشند. هر فردی در سرعت متفاوتی بهبودی پیدا می کند و برخی از مشاغل نسبت به مشاغل دیگر به فعالیت فیزیکی بیشتری نیاز دارند. در روش ترکیبی همانطور که از نامش پیدا است از روشهای FUT و FIT به طور همزمان استفاده میشود.

کاشت مو با چندین روش انجام میگیرد که همهی روش آن مطمعن هستند و همه از انجام آن رضایت داشتند.اولین قدم برای انجام کاشت پیدا کردن یک جراح ماهر استفتا بتوانند با بالاترین سرعت و امکانات و کمترین هزینه جراحی عالی و با کیفیت برای بیماران انجام دهد. همچنین این نکته را هرگز فراموش نکنید که از چگونگی برخورد دکتر کاشت مو نسبت به بیماران خود سوال کنید. جالب است بدانید در اروپای قرون وسطی خانم ها برای زیباتر شدن مژه های خود را می چیدند و حتی ابروهایشان را نیز می تراشیدند. در این جلسهی مشاوره که یکی از مهمترین مراحل کاشت مو سر است، پزشک وضعیت ریزش مو، وضعیت ریزش مو در اقوام و افراد خانواده (ارثی بودن ریزش مو)، اختلالات هورمونی، سابقه استفاده از دارو برای درمان ریزش مو و به طور کلی الگوی ریزش مو را بررسی میکند.

و ترمیم مو خود را در کلینیک پوست و مو معتبر بپردازند. امروزه کاشت مو با روشهای متعددی انجام میشود که هر یک ویژگیها و مزایای خاص خود را دارند. کاشت مو با متد FUT : این روش که یکی از روش های قدیمی کاشت مو است. از طرف دیگر اگر قرار باشد تنها با روش غیرجراحیFIT این تعداد گرافت از سر بیمار برداشت شود عارضه ای که نصیب بیمار می شود طاسی و کچلی پشت سر است. بنابراین از زخمی که به شکل نواری در پشت سر ایجاد می شد دیگر خبری نیست.

تحقیقات او نشان می دهد که بخشی، به جای کل فولیکول مو، برای تشکیل یک یا چند مو، کافی است. این استانداردها شامل سیستم ایمنی و تهویه مناسب، تجهیزات به روز در اتاق های عمل و اتاق معاینه، فراهم کردن مکان مناسب برای مراجعین در اتاق انتظار و سایر امکاناتی که برای ارائه خدمت هرچه بهتر به مراجعین باید در نظر گرفته شود. شخصی که کاشت مو انجام داده است دوست دارد بلافاصله بعد از اینکه از اتاق جراحی خواهد شد موهایی پرپشت و بلند داشته باشد.

یکی از موارد مهمی که افراد برای انتخاب بهترین مرکز کاشت مو در نظر میگیرند، توجه به سوابق کاری آن مرکز است. بر طبق استاندارد هایی که وزارت بهداشت برای کلینیک های زیبایی در نظر گرفته است، تمامی پرسنل پزشکی مشغول در مراکز زیبایی پوست و مو، باید مجوز رسمی از وزارت بهداشت و مدرک تخصصی پوست و مو را دارا باشند. وزارت بهداشت به کلینیک هایی که این استانداردها را رعایت نکنند مجوز برای تاسیس کلینیک ارائه نمی دهند. کلینیک هایی که از وزارت بهداشت و درمان مجوز رسمی دارند باید تحت استانداردهایی فعالیت کنند تا بهترین خدمات زیبایی و درمانی را به مراجعین خود ارائه دهند.

در این شرایط فورا با پیرسینگ کارتان تماس بگیرید تا آویز جواهریتان را تغییر دهد هم چنین برای درمان موضع پیرسینگ با پزشک خود ملاقات کنید تا برای مشکلتان نسخه های آنتی بیوتیکی بنویسد. البته احتمالا خود شما هم با مقایسهی سرعت رشد موهای بدن با ریش میتوانستید به همین نتیجه برسید. علی رغم وجود بعضی عوارض پیرسینگ به صورت متداول در سراسر جهان به کار برده میشود و در کشور ما هم در بین جوانان متداول است. بنابراین اگر قصد آشنایی با این روش جدید کاشت مو را دارید، تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

ما در این مقاله نکاتی که در انتخاب بهترین مرکز کاشت مو باید در نظر بگیرید را بیان کردیم. کاشت مو در ایران یکی از عمل های زیبایی بسیار پرطرفدار است. پزشکانی که به زیبایی شناسی اهمیت زیادی می دهند و از هنر پیشرفته ای در این زمینه برخوردار هستند، کاشت مو را بعد از در نظر گرفتن مدل مویی که بسیار مناسب فرد است، شروع می کنند. اگر شما فردی هستید که در حوزه توریسم سلامت فعالیت می کنید و راه را برای ورود گردشگران خارجی برای انجام عمل های زیبایی به خصوص کاشت مو و کاشت ابرو هموار می کنید، این مقاله از ویکی درمان را به خوبی مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید