گوشواره پیرسینگ؛ مدلهای جذاب پیرسینگ گوش + خرید – لیلیمگ

نکته مهم این است که کاشت مو برای همه مناسب نیست! هر چند عفونت یکی از عوارض نادر پس از سوراخ کردن ابرو است؛ با این وجود از عوارض مهم و نگرانکنندهی این عمل زیبایی محسوب میشود. عفونت های مسری بر اثر واکنش های آلرژیک به فلزات استفاده شده در سوراخ کردن بدن به وجود می آیند. بروز حساسیت به عوامل مختلفی بستگی دارد که از مهمترین آنها میتوان به جنس زیورآلات مورد استفاده و واکنش بدن فردی که داوطلب انجام پیرسینگ است اشاره نمود.

با این حال، پیرسینگ ناف که در قسمت پایین ناف قرار میگیرد نیز عمومیت دارد. این کار را تا زمان بهبودی کامل سوراخ لاله گوش ادامه دهید. این کار باعث افزایش سرعت بهبودی میشود و خطر عفونت را کاهش میدهد. • هیچوقت خودتان گوشتان را سوراخ نکنید و اجازه ندهید افراد غیر متخصص این کار را انجام دهند. این کار باعث می شود تا قسمت هایی از سوراخ گوش که به گوشواره چسبیده از آن جدا شود.

اکنون یک گوش پاک کن جدید بردارید و آن را به محلول آب نمک که قبلا تهیه کرده اید آغشته کنید. اگر متوجه خارش یا ترشحات شدید، تعداد دفعات استفاده از محلول آب اکسیژنه را تا سه بار در روز افزایش دهید و این موضوع را با دکتر خود در میان بگذارید. پرداخت این هزینه در برخی از کلینیکها به صورت اقساطی هم ممکن است. از آنجا که سوراخ گوش هنوز در حال خوب شدن است، انجام این کار ممکن است دردناک باشد.

پاسخ به اين پرسش به فاکتورهای گوناگونی مثل سن بيمار، شدت و نوع طاسی، تاريخچه خانوادگی طاسی و بسياری عوامل ديگرداشته ولی بطورکلی بهتراست تصميم گيری را بعهده متخصص پوست خود گذاشته و اگر متخصص پوست به شما توصيه کردکه اين کار انجام داده و يا بالعکس آن را به تعويق بيندازيد حتماً گوش کرده و در صحبت های وی ترديد ننماييد. پیرسینگ را می توان برای گوش هم انجام داد این کار را می توانید روی لاله یا غضروف گوش انجام دهید و حلقه های جواهر و طلا به آن آویزان نمایید.

• یک گوش پاک کن را به صابون آنتی باکتریال، آب نمک یا محلول مخصوص آغشته کرده و پوسته هایی را که در اطراف سوراخ گوش شکل گرفته اند جدا کنید. برای درست کردن محلول آب نمک، نصف قاشق چایخوری نمک را در یک فنجان آب ولرم تمیز حل کنید (اگر از آب شیر استفاده می کنید، ابتدا آن را به مدت پانزده دقیقه بجوشانید و بگذارید سرد شود). • یک فنجان آب را بجوشانید و بگذارید تا خنک شود.

رواج زیادی داشته و هم اکنون نیز طرفداران خود را دارد. قبل از آنکه دوباره گوشواره را به گوشتان بیندازید، دستان خود را با آب و صابون بشویید و سوراخ گوش را به خوبی تمیز کنید. احساس درد و قرمزی در محل سوراخ گوش به مدت دو روز طبیعی ست. به جای یک منحنی هموار، این نوع از پیرسینگ در انتهای خود دارای یک منحنی به شکل انتهای حرف J انگلیسی ست. در این میان بسیاری از مادران که صاحب یک دختر کوچولو میشوند وقتی کودک کمی بزرگ تر میشود به فکر میافتند که گوش کودک را سوراخ کنند. اگر احساس میکنید نمیتوانید تا چهار هفته بعد از عمل برای رنگ کردن موهای خود صبر کنید، کمی قبل از عمل کاشت، موهای خود را رنگ کنید.

سه روز اول بعد از عمل کلاه نپوشید. افرادی که شرایط سنی قابل قبولی ندارند، ممکن است به نتایج خوبی از این عمل دست پیدا نکنند. ممکن است در طول این مدت، شرایط خاصی مثل ورزش پیش بیاید که بخواهید گوشواره ی میخی را از گوشتان در آورید. تعیین قیمت کاشت مو بر اساس تعداد تار مو یا صرفا با روش خاصی به هیچ وجه صحیح نمی باشد و تعداد گرافت کاشته شده و نوع روش همزمان هزینه کاشت مو را تعیین می کنند. البته افرادی که برای این درمان انتخاب میشوند باید شرایط خاصی داشته باشند..

اما اگر این علایم بیش از دو روز طول بکشند، باید نسبت به عفونت شک کنید. گاهی ممکن است یک سال طول بکشد. زیرا در افراد کوچکتر از 25 سال زمان زیادی از ریزش موهای آنها نگذشته است و به احتمال زیاد ریزش مو ادامه خواهد داشت. هزینه کاشت هر گرافت مو در سال 1400 در کلینیک آنیل، حدودا بین 2500 تا 3000 تومان است. توجه کنید که هر دو قسمت نرمه ی گوش باید به خوبی تمیز شوند. • کسی که پیرسینگ گوش را انجام می دهد باید از ابزار و تجهیزات مناسب و بهداشتی استفاده کند. کسی که واقعا متخصص پیرسینگ باشد، هیچوقت از این تفنگ ها استفاده نمی کند.

کلینیک زیبایی آنیل همراه با کادر متخصص خود به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت میکند و ارائه دهنده انواع خدمات زیبایی از جمله کاشت مو، کاشت ابرو و… • از دستورهای متخصص پیرسینگ خود پیروی کنید. وقتی ناف خود را تازه سوراخ کردهاید، باید از پیرسینگ های مناسب استفاده کنید. ما در این مقاله، انواع پیرسینگ هایی را که برای ناف تازه سوراخ شده مناسب هستند مورد بررسی قرار می دهیم. ما در این مقاله، نحوه ی در آوردن گوشواره از گوش تازه سوراخ شده را به صورت گام به گام توضیح می دهیم. الکل پوست را خشک می کند و روغن، مانع از رسیدن هوای تازه به زخم می شود.

• برای خشک شدن عفونت، هر روز به مدت بیست دقیقه از کمپرس آب گرم در محل زخم استفاده کنید. دست های خود را با آب گرم و صابون بشویید و با یک حوله ی تمیز خشک کنید. برای دریافت قیمت تقریبی کاشت مو خود می توانید در ساعات کاری کلینیک خانه سفید با شماره 54503-021 تماس حاصل فرمایید و نوبت مشاوره حضوری رایگان دریافت کنید. برای کاهش ناراحتی و ورم در چند روز اول، می توانید از داروهای ضدالتهاب بدون نسخه استفاده کنید. برای بهبودی سریع تر ، از داروهای رقیق کننده خون دوری کنید ، از کمپرس سرد استفاده کنید و استراحت کافی داشته باشید .

دیدگاهتان را بنویسید